Dlaczego prowadzę blog…?

ja wakefieldCześć, jestem  Paweł, ale pewnie to już wiecie.

Postanowiłem zacząć pisać blog z pasji do historii, którą kocham i uwielbiam. Piszę na różne tematy, nie skupiam się tylko i wyłącznie na jednej epoce i tematyce. Lubię historię z dreszczykiem emocji, taką bardziej życiową, bo przecież dotyczy ona nas samych.

Czego nie lubię? Gdy próbuje się zamknąć historię w jakiś sztywnych ramach, odtąd dotąd. Uważam, że historia to wspaniała nauka, dziedzina wiedzy o nas samych, a często przedstawiana jest w sposób nudny, książkowy i zniechęcający.

Interesuję się szczególnie historią Dolnego Śląska, wojnami śląskimi, II wojną światową  i wszystkimi ciekawymi historiami, które wydarzyły się w moim regionie.  Zapraszam na mój blog. Znajdziesz tu wiele ciekawych artykułów. Piszę i publikuje zazwyczaj 1 razy w tygodniu, choć staram się jak najczęściej. Więcej o mnie znajdziecie TUTAJ.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

2 thoughts on “Dlaczego prowadzę blog…?”

  1. Witam jestem mieszkańcem Kruszyna, w czasie spaceru natknąłem się na pomnik upamiętniający chyba walczących żołnierzy niemieckich w latach 1914-1918. Piszę chyba gdyż napis jest częściowo nieczytelny przynajmniej dla mnie. Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt na meila to prześlę zdjęcia.

     

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *